Kilka słów o mnie

Nazywam się Julita Marushchak, w tym roku kończę 40 lat 😉

Moje poszukiwania genealogiczne rozpoczęłam już jako dziewczynka mając mniej więcej 15 lat. Jednak wtedy jeszcze nie mając do końca świadomości jaką wartość będą miały zbierane przeze mnie informacje, zaczęłam tworzyć swoje pierwsze drzewo genealogiczne.

Niedawno stworzyłam stronę MemoryBook – dzięki której za pomocą kodu QR możemy połączyć nagrobek naszego bliskiego z jego biografią na stronie www. Chcę aby wspomnienia o naszych bliskich mogły trwać wiecznie! Dzięki obecnym technologiom jest to możliwe!

Jestem również mamą trójki dzieci 🙂 Aktualnie wraz z mężem i dziećmi mieszkamy w województwie dolnośląskim, niedaleko Bolesławca.

Obecnie zawodowo zajmuję się poszukiwaniem przodków.

Na szukaniu przodków spędzam większość swojego wolnego czasu, więc doszłam do wniosku, że w ten sposób mogę również pomagać innym 🙂

Rób to, co kochasz i kochaj to, co robisz!

Dzięki własnym poszukiwaniom udało mi się odnaleźć moich żyjących krewnych m.in. w Norwegii, Ukrainie, Francji i Stanach Zjednoczonych jak również i w Polsce – dlatego chcę pomóc także i Tobie odnaleźć swoje korzenie – a może nawet żyjących krewnych!

 data publikacji: 11.09.2022r.
Back to Top
PolandUSA